اولین و تنها تولید کننده پرس رولینگ هایگلاس و پینتینگ در ایران

برترین تولید کننده ماشین آلات صنایع چوب در پنج سال پیاپی

اولین و بهترین تولید کننده پرس وکیوم در ایران

اولین و تنها تولید کننده cnc با کنترلر close loop در ایران (کنترلر osai ایتالیا)


دریافت نشان استاندارد از اتحادیه اروپا جهت محصولات این شرکت در سال 1391 و صادرات ماشین آلات تولیدی به کشورهای ترکیه، عمان، عراق، کردستان، اربیل، آذربایجان و افغانستان گواهی بر افتخارات این مجموعه و نشانی از اقتدار فنی و دانش گرایی این شرکت می باشد.

درباره ما

ماشین سازی «درفک ماشین» در سال 1385 با تکیه بر دانش و توان فنی مهندسان جوان ایرانی و بر پایه تحقیق و توسعه در زمینه ساخت و ارتقای ماشین آلات صنایع چوب در داخل کشور تاسیس گردید.
در اولین سال تاسیس، دستگاه پرس وکیوم برای نخستین بار در کشور توسط این شرکت به بازار صنعت چوب عرضه شد و در ادامه مسیر کامیابی «درفک ماشین» در سال های 1390 و 1391 اولین دستگاه های پرس غلتکی سرد و گرم با عرض 122 و 183 را به بازار داخلی عرضه نمود.

ساخت اولین خط رنگ تمام اتوماتیک تولید شده در داخل کشور جهت رنگ کاری ورق هایی تا عرض cm183 درسال 1392 برگ زرین دیگری در تاریخ ماشین آلات صنعت چوب کشور می باشد. در ادامه مسیر پیشرفت و تعالی و با توجه به فقدان تکنولوژی مدرن در ماشین آلات CNC تولید شده در داخل کشور، در سال 1393 همکاری نزدیکی بین این شرکت و شرکت Osai ایتالیا شکل گرفت که ماحصل آن تولید ماشین آلاتی با مدرن ترین تکنولوژی جهانی و بالاترین سطح کیفی گردید.

برخی از محصولات

vacuum press E

CNC flat 1830

vacuum press B2

painting

vacuum press C

vacuum press B1

جهت انجام هر گونه مشاوره و خرید با ما در تماس باشید.

آدرس دفتر : تهران - انتهای ستاری شمال، میدان دانشگاه، خیابان سیمون بولیوار، نبش مخابرات، ساختمان افرا، واحد ۲۹.
تلفن : ۴۴۸۴۴۲۰۹ - ۴۴۸۴۴۲۵۸
آدرس کارخانه : تهران، رباط کریم، شهرک صنعتی نصیر آباد، سرو ۱۷ ، پلاک ۳
تلفن : ۰۲۱۵۶۳۹۰۰۲۹ - ۰۲۱۵۶۸۶۹۴۱۵
ایمیل : www.machinedorfak@gmail.com